Відповідно до звернення Голови БО « Фундація» «Громадський рух «Українці проти туберкульозу» Руденко В.В.  з проханням проведення низки заходів, спрямованих  на обізнаність дітей, підлітків, їх батьків та близьких  з питань профілактики туберкульозу приурочених до Всесвітнього та Всеукраїнського  Дня боротьби із туберкульозом -24 березня управління освіти районної державної адміністрації рекомендує в рамках програми «Дитинство без  туберкульозу», спрямованої на профілактику туберкульозу  серед дітей  провести конкурси творчих робіт «Збережи своє життя. Дитинство без туберкульозу», конкурси дитячих малюнків на тематику боротьби із туберкульозом, здорового способу життя.


Інформація щодо порядку участі в освітньому проекті «Відкривай Україну»

Даний проект реалізовується благодійним фондом «Від країни в Україну» спільно з Міністерством освіти і науки України (Лист №1/9-627 від  12.10.2018 р.) та Міністерством  молоді  та спорту України( Листи №8002/3.2 від  11.10.2018 року; №8006/3.2 від 11.10.2018 року).

Участь у програмі  може брати команда з 10 учнів 7-11 класів та наставник, які в ігровій формі покращать навички комунікації; розвинуть критичне та дизайн мислення, лідерство; сформують навички роботи в команді, а також опанують методику написання проектів. Таким чином, у школі та громаді з’явиться команда людей, які зможуть залучати ресурси (в тому числі і фінансові) на вирішення нагальних проблем. 

Проект «Відкривай Україну» складається з таких етапів:

І етап – реєстрація команди

ІІ етап – визначення найбільш  актуальної проблеми в школі та  її вирішення через реалізацію проекту на рівні школи

ІІІ етап – розробка та реалізація проекту щодо змін у власній громаді за підказками

IV етап (квітень місяць) – півфінал у місті Чернівці, де буде визначено кращу команду учасника в нашій області, яка братиме участь у фіналі в м.Київ.

V етап (29.05-01.06) – фінал у м.Києві. Визначення  кількох команд  переможців, які поїдуть за кордон та отримають фінансування на реалізацію власних проектів.    

 

Весь навчальний процес в відбувається через онлайн-платформу:

http://www.vidkruvai.com.ua

Відеоінструкція з реєстрації знаходиться за посиланням:

https://drive.google.com/file/d/1O3mMtfyw7ONwf9Crrj7rKypijDvGj-28/view?fbclid=IwAR2PihndmWt1lC10vrwFGjLqcIMNVWqdoovBBKq1xfNlb0DhRtrvE- X_kGI –

РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ до 23.11.2018 року 


Відповідно до листа Департаменту освіти і науки  Чернівецької обласної державної адміністрації від 26.10.2018 № 01-31/2762 повідомляємо, що Громадською організацією «Батьки за вакцинацію» за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я з 10 вересня по 30 грудня 2018 року проводиться просвітницький «Флешмоб-конкурс на краще відео про щеплення» (далі Конкурс) направлений на прокращення обізнаності дітей та дорослих щодо профілактичних щеплень і покращення рівня імунізації в Україні.

Участь у Конкурсі на безоплатній основі. Конкурсна робота представляє собою відеоролик, зміст якого стосується важливості та користі щеплень. Конкурсні роботи опублікуються на Youtube-каналі ГО “Батьки за вакцинацію». Переможці конкурсу визначаються шляхом голосування користувачів Youtube-каналу. Передбачено урочисте вручення відзнак переможцям та заохочувальних призів окремим учасникам. Визначення та нагороджування переможців Конкурсу відбудеться в грудні 2018 року.


УВАГА! 

З   05.03.2018р.  відновлюється навчання.


План заходів

проведення районного етапу Всеукраїнської  інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у 2018 році

 

п/п

Назва заходу

Відповідальні

Термін виконання

1.

Проведення роз’яснювальної роботи про Всеукраїнську інформаційно – профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене»

Дудка Л.І.

2018 р.

2.

  Рейд  у заклад торгівлі щодо виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв і тютюнових виробів та притягнення винних до відповідальності спільно із зацікавленими структурами

Роскрут З.Л.

Упродовж  року

3.

 Прибирання прилеглих територій НВК та проведення суботників та інших заходів заходів спрямованих на їх благоустрій

Козачек В.В.

Упродовж  року

4.

Проведення заходів «За здоровий спосіб життя» на залучення широкого кола громадськості до участі в Акції (флеш- моби, фотовиставки, конкурси малюнків, квести, інтелектуальні ігри,спортивні масові заходи тощо).

Дудка Л.І.,

Щербакова Є.І.

Упродовж  року

5.

 Проведення   освітньо-просвітницьких,інформаційних заходів (тренінгів, квестів, дебатів,обговорень,конкурсів тощо) щодо запобігання шкідливим звичкам дітей та молоді.

Дудка Л.І.

Упродовж  року

 

     

Алгоритм проведення та критерії оцінювання

районного конкурсу учнівської творчості «Історія моєї школи»

 

Районний конкурс учнівської творчості «Історія моєї школи» (далі – Конкурс) проводиться у три етапи:

з 19.02.2018 по 30.03.2018 – І етап (шкільний) – у закладах освіти, за результатами якого визначаються по одному переможцю та два лауреати;

з 02.04.2018 по 04.05.2018 – ІІ етап (районний/міський/територіальний) – у районних центрах/містах/громадах, за результатами якого визначається по одному переможцю та два лауреати.

Метою Конкурсу є активізація дослідницько-пошукової роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів.

Тематика Конкурсу «Історія моєї школи – історія мого рідного краю» у номінаціях:

       «Історія споруди моєї школи»;

       «Сьогодні – успішний учень, завтра – успішний громадянин України»;

       «Учителями славна Україна. А учні їй людську славу принесуть».

 

 У Конкурсі можуть брати участь учні 5-11-х класів закладів освіти.

 

 Конкурс проводиться у таких номінаціях:

- «Вони прославляли нашу школу»;

- «Архітектурне минуле будівлі та історія школи»;

- «Шкільні музеї та світлиці – невичерпна скарбниця людських святинь».

 

 

Науково-дослідницькі учнівські роботи подаються в друкованому вигляді та на електронних носіях інформації (документ Microsoft Word, шрифт  Times New Roman – 14 pt, інтервал – 1,5 у форматі RTF) обсягом до 10 друкованих сторінок. У додатку до роботи (обсягом до 10 сторінок) можуть бути подані фотографії, схеми, картографічний матеріал тощо розміром не менше ніж 10х15 см.

 На титульній сторінці зазначаються назва адміністративної одиниці, повне найменування освітнього закладу та його підпорядкованість, тема краєзнавчо-дослідницької роботи, прізвище, ім’я, по батькові автора та керівника/консультанта роботи, рік виконання. Разом з конкурсними роботами також подаються: заявка на участь переможців ІІ-го етапу, де необхідно чітко вказати назву роботи, прізвище, ім'я та по батькові учасника, дату народження, повну домашню адресу, назву закладу освіти, клас, а також прізвище, ім'я, по батькові вчителя, який його підготував до участі в Конкурсі.

Роботи учасників Конкурсу не рецензуються і не повертаються. Роботи учасників Конкурсу публікуються у збірнику учнівських робіт «Історія моєї школи».

 

Науково-дослідницька робота оцінюється за такими критеріями:

 

Критерії оцінювання науково-дослідницької роботи

Бали

Чіткість постановки проблеми, мети та завдання дослідження

25

Самостійність, оригінальність і доказовість суджень, наявність елементів наукової новизни

35

Обґрунтованість поданих висновків, їх відповідність темі, поставленим завданням і меті дослідження

25

Відповідність вимогам щодо оформлення дослідницьких робіт

15

Максимальна сума балів, яку може набрати учасник за науково-дослідницьку роботу, – 100 балів.

Науково-дослідницькі роботи, які не відповідають тематиці Конкурсу або оформлені з порушенням цих вимог, а також подані після 2 квітня 2018 року, до участі в Конкурсі не допускаються.

 

 


З метою національно-патріотичного виховання молоді, висвітлення засобами образотворчого мистецтва героїчного минулого Української держави (українська революція 1917-1921 р.р., 100-річчя від дня створення легіону українських Січових стрільців), пошуку та підтримки обдарованих дітей

в Хотинському Будинку дітей та учнівської молоді 

з 2 жовтня  по 3 листопада буде проведено виставку- конкурс «Галерея мистецтв»


20 жовтня о 10.00 год. в Будинку дітей та учнівської молоді відбудеться районний фестиваль - конкурс "Хотинська зіронька - 2017"


Увага!

       Приступити до навчального процесу              з 25.04.2017 року.Щиро запрошуємо    випускників            

2012р., 2007., 1997р., 1992р., 1987р., 1982р., 1977р., 1972р., 1967р., 1962р., 1957р.  

на традиційну  

ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ ШКОЛИ. 

 

Яка відбудеться 

6 травня 2017 року  о 10.00 год. у школі.

Раді зустрічі з вами!